.

.

kaxionage Мачка Отпадоци Мат, Отпадоци Кутија Мат,Саќе Двоен Слој Апсењето Отпадоци Мат Дизајн,Водоотпорен Урина Доказ Kitty Отпадоци Мат,Лесно Чистење Растера Контрола

kaxionage Мачка Отпадоци Мат, Отпадоци Кутија Мат,Саќе Двоен Слој Апсењето Отпадоци Мат Дизајн,Водоотпорен Урина

DEN 1807.20
Залиха

ЕВА Материјал : Направен од мала тежина, трајни и Еко-пријателски ЕВА пена гума.Здрава и мека материјални, не-токсични, невкусна, нема да предизвика никаква штета на вашето домашно милениче мачка!Заштита на вашата мачка канџи и вашата мачка ќе се допаѓа чувството на зајакнување на тоа.Двоен Слој Структура : Двоен слој саќе отпадоци trapper мат дизајн ви помага да се соберат на отпадоци.Вие само треба да ги собереш ѓубре кутија мат и сите ѓубре паѓа преку.И тогаш запиши ја врати во ѓубре кутија за повторна употреба.Водоотпорен , нашите XL мачка отпадоци апсењето мат е совршено да се совпаѓаат отпадоци кутии, чија излезот е 11"-20" во ширина или пократко. ✔Kaxionage отпадоци душеци всушност одговара на повеќето мачка отпадоци кутии, бидејќи на голема големина.Тие можат повеќе лесно да го фати ѓубре и контрола отпадоци scaterring.спецификација : . ✔Големина : 15" x 24" x 0.6". ✔Тежина : 0.9 кг. ✔Материјал : ЕВА пена, PHTHALATE СЛОБОДНИ.

R

Избор на клиент