.

.

Weiler 62013 Wolverine Циркони Алумина Смола Влакна Пескарење & Мелење Пршлен, 5 Дијаметар, 36 Ронки, 7/8 Арбор Дупка (Пакување од 25)

Weiler 62013 Wolverine Циркони Алумина Смола Влакна Пескарење & Мелење Пршлен, 5 Дијаметар, 36 Ронки, 7/8 Арбор

DEN 530.64
Залиха

Напредни жито формули се дизајнирани за да се зголеми намали стапката на метали.Супериорен дизајн минимизира товарење, застаклување, и жито соголување.Тешки вулканизирана влакна поддршка држи за најтешките работни места.Брзи промени центар опција намалува надолу време и го елиминира пречки од адаптер прстени.Спирала моделирани поддршка подлога дизајн работи кул со зголемување на струење и одговара на сите десен агол брусилки (поддршка подлога се продава одделно).Големина : Тип 27 7/8" Арбор | Стил : 36 Ронки.

R

Избор на клиент