.

.

ZBM--ZBM Самовила Светла 400~1000 Светла,50~100M 8 Lighing Режими Божиќ ноќ на Вештерките String Светла Водоотпорен Бакарна Жица Преносни Затворен Отворено Декоративни За Патио Св?

ZBM--ZBM Самовила Светла 400~1000 Светла,50~100M 8 Lighing Режими Божиќ ноќ на Вештерките String Светла Водоотпорен

DEN 6290.16
Залиха

детали : LED светилка монистра : LED исполнет водоотпорен светилка монистра, ладно извор на светлина емитира светлина, не е лесно да се загрее, и има подолг life Controller : мемориската ротирачки контролорот може да биде вклучен по исклучување на светлина или престојуваат во овој режим (1, постојана светлина режим, 2, брзо трепка режим, 3, светкави режим, 4, континуиран режим, 5, бран режим, 6, сон Режим, 7, светли и темни режим, 8, бавно да трепка режим)Опашка приклучок : круг приклучок, низа на обоени светлини со приклучокот, користење на 220 V напон, може да биде поврзан со 2 светла за да се исполнат различни lengths Please забелешка : Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се.По-продажбата на : времето За испорака е (1-2) дена, времето за испорака е (7-21) работни дена. 8 Прилагодувањата на Светлото : automatic циклус, бран промени, треперење промени, наизменични изумирање, флеш промени, здив промени, бавно флеш промени, секогаш светла.Едноставно приклучете го во штекерот за да го вклучите led стринг, и отстранете го за да го исклучите.Работата е многу едноставна.Безбедно и лесно да се користи:самовила светилка донесува 220 V приклучок.Ниска потрошувачка, нема да се прегрее дури и ако се користи за долго време.Добредојдовте на нашиот store Name : LED светло string Material : PC, led светилка beads Wire : Челик жица PVP wire Function : plug in Plug : Американски стандард, Европскиот стандард, British standard optional Color : Зелена , Црвена , Виолетова , Шарени , бела , Топло Бела , Сина , Жолта , Pink Size : 10m*100lights , 20м*200lights , 30m*300lights , 50m*400lights , 50m*500lights , 100*600lights , 100*800lights , 100*1000lights , 100*2000lights , 200m*2000lights , 300 метри*3000lights Light сијалица : LEDVoltage : 220 VPower : една светилка мушка 0.Карактеристики:водоотпорен и изолирани; тоа нема да се прегрее, безбедно да се допре по многу часови на употреба, LED светло произведуваат само вистинската количина на светлина што ја дава брилијантен осветлување без вознемирувачка очите, идеален за фамилија со деца и домашни миленици.06 WElectronic трансформатор : 8 режими + меморија function Style : Нордиските style Popular елементи : мали и fresh Waterproof оценка : IP67 Our производи имаат положено за LVD, EMC, BS1363-KM73093, IP67 certification The пакетот вклучува : 1 x LED светло string, 1 x manual Product предности : заштеда на енергија, долг живот, чиста осветлување, висока осветленост, еколошки materials Use опсег : свадба позадина изгледот.Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла флексибилни, трајни и се чувствувате водоотпорен.

R

Избор на клиент