.

.

Basstop 9-Ниво Ѕид Зачин Рек Организатор, Мулти-користете Виси Големи Зачин Полица простор за Кујна Провизии Кабинет Вратата, Прилагодлив Леќата Организатор Полици - Л?

Basstop 9-Ниво Ѕид Зачин Рек Организатор, Мулти-користете Виси Големи Зачин Полица простор за Кујна Провизии Кабинет

DEN 1247.76
Залиха

【Мулти-цел Дизајн зачин рек】Овој зачин рек организатор не се користи само како еден 9-ниво багажник, 2 или 3 полиците може да се користи заедно како еден, или може да се користи одделно, го Направат вашиот простор повеќе среди, aslo лесно да се одржи и да ги преземат предмети, да ги исполнуваат вашите семејни потреби. 【Прилагодлива висина дизајниран】Basstop ѕид монтирани зачин решетката може да се прилагоди нагоре и надолу според висината на јар; Пошироката кошница погоден за чување на сите видови на нештата, големи шишиња и тегли, лименки, итн; ги задоволат вашите различни складирање потреби. 【Премиум Зачин Рек】Basstop зачин решетката е Направен на задебелена челик со Три-слој на кожата и се покриени со црно печење заврши, кој е здрав и повеќе ефективни во заштита против ' рѓа, корозија, влага, и нула. 【Лесно да собрание】Basstop зачин рек нудат специјална настава во секој пакет, Само неколку минути да се стави сите заедно.Ја прикачите на ѕид или вратата, или стави во кабинетот или провизии за да се задржи вашата кујна повеќе среди и модата.Рек Големина : 16.2"L x 4.33"W x 48.1"Х. 【Прекрасна Кујна Складирање Подарок】Зачин Рек Организаторот за кујна и храна апликации и идеален Божиќ и Празници подарок за пријателите и семејството.Животниот век на техничка поддршка, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот совршено во рок од 24 часа.

R

Избор на клиент