.

.

Gazechimp Мачка Интерактивни Играчка Стап Пердув Стапче Мачка Држи Пет Материјали за Kitty Стари Млади Мачка Вежба

Gazechimp Мачка Интерактивни Играчка Стап Пердув Стапче Мачка Држи Пет Материјали за Kitty Стари Млади Мачка Вежба

DEN 1466.40
Залиха

Фиксни на мачки на глава или врат преку еластична прстени.Изработени од еколошки и здрава ABS, кои се цврсти и трајни, не ќе биде оштетен од страна на мачките, како и употребата на процесот е едноставен.Овој производ може да се користи за долго време.Бидејќи овој производ ќе силно се привлечат мачки да се игра, препорачливо е да се игра за 20-30 минути секој пат.Игра за премногу долго ќе overdraft мачки физичка сила.Во процесот на играње со оваа играчка, тоа ќе се зголеми на мачката среќа, ублажување на мачка дневен анксиозност кога е досадно, така што мачката не ќе имаат навика за уништување на семејството, мебел, облека, итн.Пластични мачка пердув закачка со јака за мачки да се носат на.Вашата мачка никогаш не се досадуваат и ќе уживаат толку многу за да комуницирате со вашата мачка.Опис : - Пластични мачка пердув закачка со јака за мачки да се носат на. - Фиксиран на мачки на глава или врат преку еластична прстени Изработени од еколошки и здрава ABS, кои се цврсти и трајни, не ќе биде оштетен од страна на мачките, како и употребата на процесот е едноставен.Овој производ може да се користи за долго време.Бидејќи овој производ ќе силно се привлечат мачки да се игра, препорачливо е да се игра за 20-30 минути секој пат.Игра за премногу долго ќе overdraft мачки физичка сила. - Во процесот на играње со оваа играчка, тоа ќе се зголеми на мачката среќа, ублажување на мачка дневен анксиозност кога е досадно, така што мачката не ќе имаат навика за уништување на семејството, мебел, облека, итн. - Вашата мачка никогаш не се досадуваат и ќе уживаат толку многу за да комуницирате со вашата мачка.Спецификација : - Големина : Прибл.23.7x5x11.1cm/9.33x1.97x4.37in Package Вклучува : 1 Парче Мачка Интерактивни Toy Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

R

Избор на клиент