.

.

Девојки Танц Краток Гимнастика Спортски Шорцеви Искра Сјајот Превртување Bottoms

Девојки Танц Краток Гимнастика Спортски Шорцеви Искра Сјајот Превртување Bottoms

DEN 239.76
Залиха

ЗАБЕЛЕШКА!!САМО се ПРОДАВААТ од СТРАНА на Greattime, ДРУГИ ПРОДАВАЧОТ НИКОГАШ БРОД НАДВОР!!.Еластична затворање затворање.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Овие девојки gymnastic панталони се изработени од удобно, дише,и еластичен материјал.ФУНКЦИЈА : Вие needn грижете се за светкавиот дизајн на овие танц шорцеви ќе падне преку нормална употреба, тоа е фузиран кон ткаенина.ГОЛЕМИНА : Овие искра gymnastic спортски шорцеви за девојките на возраст 3-12, 110 (одговара на повеќето 3-4 години); 120 (одговара на повеќето 5-6 години); 130 (одговара на повеќето 7-8 години); 140 (одговара на повеќето 9-10 години); 150 (одговара на повеќето 11-12 години).ЗАБЕЛЕШКА : за предложените возраст е само за ваша референца, ве молиме проверете мерење за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашите деца.ПОГОДНИ за : Овие сјајна момче намали девојки танц шорцеви се совршени за танц рецитал, cheer конкуренцијата или gymnastic настан или како playware, и идеален за сјај leotards премногу.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска со нашите девојки гимнастика шорцеви, ве молиме да бидат слободни да контакт.Клиентите задоволство е нашата прва класа приоритет.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ:Како сјај ткаенина, ви препорачуваме Ладна вода рака мие и одделно од другите облека, Не машина за миење, Избегнувајте директна сончева светлина.Велосипед Шорцеви Стилизирана Искра Гимнастика Шорцеви за Girls Glitter Девојки Танц Шорцеви.Ако имате било какви прашања во врска со нашите девојки гимнастика leotards, ве молам дозволете ми да знам.Клиентите задоволство е нашата БР.1 приоритет.

R

Избор на клиент