.

.

Стоматолошки Posterior Бенд Заградата Седење Conturing Отстранување На Клешти Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Инструменти

Стоматолошки Posterior Бенд Заградата Седење Conturing Отстранување На Клешти Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Инструменти

DEN 527.76
Залиха

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка.Стоматолошки Posterior Бенд Клешти : офсет усогласување на совет и occlusal подлога е добро прилагодени за бендот отстранување.Овие клешти дојде со подлога веќе бутира во работен крајот.

R

Избор на клиент