.

.

Конектор DB9 RS232 D-SUB Женски Адаптер Сериски 9 Pin Порта DB9 КОЧАН Збег Терминал Конектори Сигнал Модул со Случајот (Женски Конектор + Нут)

Конектор DB9 RS232 D-SUB Женски Адаптер Сериски 9 Pin Порта DB9 КОЧАН Збег Терминал Конектори Сигнал Модул со Случајот

DEN 208.56
Залиха

1. Материјал : Метал, Електрични Дел.Случај може да се спречи краток кола. 2. Удобен : Не е потребно лемење.Кабел Дупка со Дијаметар : 10мм / 0.4". 3. DB9 Конектор COM port конектор RS232/485 приклучокот. 4. Големина : 48 x 34 x 20mm/1.92 x 1.36 x 0,8 инчи(L*W*H).Тежина : 28g. 5. Широко Апликација : Погоден за pin конекции кои што се потребни да се користи сериски комуникации, како што се Индустриски опрема за контрола, каса, Компјутер, Даночна контрола на машина, Индустриски инструменти, Автоматизација на опрема за контрола.Боја : Женски Конектор + Нут.

R

Избор на клиент