.

.

Магнетни Зачин Празни Тегли Мала Шестоаголна Стакло Зачин Тегли 20 Поставува со Магнетни Капаци, Shaker, Магнетна Табла, Зачин Labels DIY Зачин Tins Магнетни Зачин Решетката ?

Магнетни Зачин Празни Тегли Мала Шестоаголна Стакло Зачин Тегли 20 Поставува со Магнетни Капаци, Shaker, Магнетна

DEN 1679.76
Залиха

Секој празен херметички мали тегли мерка 2" високи x 1.ЗАВРШИ МАГНЕТНИ ЗАЧИН РЕК СЕТ НА 20 МАЛА ШЕСТОАГОЛНА СТАКЛО ЗАЧИН ТЕГЛИ ЗА да се СОЗДАДЕ DIY ВИСИ ЗАЧИН РЕШЕТКАТА НА ВАШИОТ СОПСТВЕН ФРИЖИДЕР, ФРИЖИДЕР, КАБИНЕТОТ И ЅИД : 20 Заврши Поставува вклучувајќи 20 Компјутери Јасно Хексагонални Стаклени Тегли со Херметички & Течење Доказ Магнетни Капаци + 20 компјутери Shakers + 1 компјутер Рамен Магнетна Табла + 20 компјутери самолепливи Нерѓосувачки челик Магнетни Тркалезна Плоча + 69 компјутери Претходно печатени Зачин Labels вклучени. *ЗАЧИНИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ*.Нашите херметички завртка капак е наменета за спречување на било pop-off, лабава капаци прашање.СИТЕ ДОДАТОК INCLUDLED ВО ЕДНА КУТИЈА : КВАСИ И се ПРЕЛИВА SHAKERS за двојна намена.Нашите капаци секогаш да остане за сигурно.Исто така, со нашиот самолепливи нерѓосувачки челик круг плочи, Планината нашите зачин тегли под кабинети или шкафот во било насоки.Ова е само зачин носителот set што некогаш ќе треба.На висока јачина, исто така, го прави нашето тегли совршен складирање решение за мобилни домови, RVs и чамци.ПЕРАТ ПРЕТХОДНО ПЕЧАТЕНИ ЗАЧИН LABELS може да биде ставен на капаци или стакло bottoms.75" широк и задржете срамежлив 1/4 чаша јачина на звук.Направи сопствен Магнетен Зачин Решетката или Виси Зачин Управување на кое било место.РАЗНОВРСНА & ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ СО РАМЕН МАГНЕТНИ МЕТАЛ ОДБОР И самолепливи МАГНЕТНИ не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КРУГ ПЛОЧИ : Со вклучени магнетни метал одбор, покрај фрижидер, можете исто така да се задржи зачини на грб-сензација, во внатрешноста на провизии, на страната на шкафот или на било кои други игнорира простор во вашата кујна.Ова обезбедува силна држиме за било какви метални површина, вклучувајќи го и занишан фрижидер врата, од страна на фрижидерот, backsplash магнетни зачин тегла метал одбор и повеќе.Можете да сезона вашите јадења без добивање на вашата страна валкани.

R

Избор на клиент