.

.

Марија Мејер Бебе Штракаат, Itsy Прекрасната Fawn

Марија Мејер Бебе Штракаат, Itsy Прекрасната Fawn

DEN 239.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Itsy Прекрасната Fawn прстен штракаат играчка е 6-инчи.Карактеристики ултра-меки ткаенини со деликатна, везени детали и малку допира на златни метални глам.Површината измијте со ладна вода и благ сапун како што е потребно, се исуши.Со мека палета на пинк, сива и бела заедно со злато металик акценти, на Itsy Прекрасната колекција од Марија Мејер карактеристики премиум меки играчки за модерен расадник.Се комбинираат со Itsy Прекрасната меки играчки, карактер, ќебе, и Wubba Nub; тие прават голема координирање подароци за вашето бебе туш.Itsy Прекрасната Fawn прстен штракаат е забавно за бебето да се одржи, цеди и се тресат за да направи некои бучава.Fawn штракаат има ткаенина тело и везени поспан очите, толку мека за бебето.За генерации, Марија Мејер е производство на квалитет полнети играчки со екстра допира кои покажуваат дека ние се грижиме.Срцето на нашата компанија е во семејство на луѓето посветени на производство на убава, безбедно, премија меки играчки од најдобрите материјали и најдобрите дизајни.На Марија Мејер, ние постојано се стремиме да дизајн вонредни производи од највисок квалитет, сите додека се внимава на услуги на клиентите и вредност.

R

Избор на клиент