.

.

Стефан Бебе лице во Лице Колекција Гнездо Кутија, Fairest од Сите Нив

Стефан Бебе лице во Лице Колекција Гнездо Кутија, Fairest од Сите Нив

DEN 137.76
Залиха

Fairest на Сите Нив гнездо кутија мерки 4.25" x 4.25" x 4.5" високи.Лесно потресени насликани Пауловнија дрво приказ слатка чувства печатени во мека во пастелни тонови.Големина да се одржи мало бебе предмети или за да се прикажат на публикации, салон или биро.Прекрасна како туш подарок како знак на наклонетост за некој посебен.Стефан Бебе е лице во Лице колекција вклучува snapshirts, swaddles, ќебе поставува и прекрасен расадник décor, сите достапни за .Боја : Fairest На Сите Нив.

R

Избор на клиент