.

.

Преносни Бебе Седиште Патување Бустер Седиште со Отстранлив Фах Компактен Виткање Преносни Висок Стол за Внатрешна/Надворешна Јадење, Кампување, Парк, Плажа (Прва

Преносни Бебе Седиште Патување Бустер Седиште со Отстранлив Фах Компактен Виткање Преносни Висок Стол за Внатрешна/Надворешна

DEN 719.52
Залиха

????Мит торбичката – компактни пати и вклучени торбичката прави чување едноставна. ????Лесно Cleanup –На монтажни лента е BPA-free и машина за миење садови безбедно, па тоа е безбедно за вашето дете да се јадат надвор од, покрај тоа што е лесно да се чисти. ????Машина Перат – ткаенина од висок стол е лесно да се чисти, можете едноставно тргнете го од висок стол кога вашето бебе прави хаос, фрли го во машина за перење и тоа е добро да се оди на следниот оброк. ????Компактен пати – иновативни пати дизајн го прави овој бустер стол лесно да се спакуваат за кога ќе си на-на-go.Брз, лесен и компактен пати, навистина го прави совршен за употреба како туристички highchair во ресторани и повеќе. ????Најдобар Подарок за Деца : најдобар подарок за родители со деца, многу практични и стилски.

R

Избор на клиент