.

.

uxcell 6-инчен Долго Nonslip Гумена Рачка Пролет Натоварени Машина Игла Носот Plier

uxcell 6-инчен Долго Nonslip Гумена Рачка Пролет Натоварени Машина Игла Носот Plier

DEN 479.76
Залиха

Пакет Содржина : 1 x Игла Носот Plier; Име на Производ : Игла Носот Plier.Вкупната Тежина : 170g; Материјал : Хром-vanadium Челик,Гума.Устата Max Width : 43mm/1.7".Боја : Црна,Сребрена На Ѕвонење,Жолта.Вкупната Големина : (Отвори)150 x 111 x 15mm/6" x 4.4" x 0.6"(L*W*H).Идеална алатка за поправка работни места, компјутер одржување, накит, електронски компоненти, риболов алатки, градинарство алатки, итн.Гума обложени рачки за удобно и сигурно зафат!.

R

Избор на клиент