.

.

Микро USB 3.0 Кабел, JSAUX USB A Машки да се Микро Б Кабел 2 Pack [3.3 FT+6.6 ФТ] Надворешни Хард Диск Кабел Галакси S5 Најлон Плетенка јаже за Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Seagate Хард Диск

Микро USB 3.0 Кабел, JSAUX USB A Машки да се Микро Б Кабел 2 Pack [3.3 FT+6.6 ФТ] Надворешни Хард Диск Кабел Галакси

DEN 311.76
Залиха

【Брз Трансфер и Синхронизација】 : USB 3.0 Микро Б Кабел за Пренос супер брзина и до 5 Gbps, 3А Брз Полнач, Трансфер на Податоци и Моќ Полнењето 2 во 1 за брзо датотека трансфери од компјутерот на надворешен хард диск или USB 3.0 Центар; Поврзете Samsung телефон или таблет компјутер до компјутер да back-up фотографии. 【Најлон Метежот-слободен Дизајн】 : Метежот-слободен Најлон Плетенка Дизајн, овој USB 3.0 Мозок е далеку повеќе сигурен од другите во нејзината цена опсег.Премиум најлон плетенка кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни. 【Позлатени конектори】 : Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал јасност и екранировка за да се минимизира пречки. 【Универзална Компатибилност】 : Компатибилен со Samsung Galaxy S5, Забелешка 3, Имајте на ум Про 12.2, Табот Про 12.2, Pentax camera, USB хаб и надворешен хард диск како што Toshiba Canvio, Seagate Free Agent, и Western Digital (МД) Мојот Пасош и Елементи хард диск. 【Она што ќе добиете за】 : има 3.3 метри кабел и 6.6 нозе кабел во пакет, можете да добиете две различни должини на кабел.И ние ја обезбедуваат оваа Најлон Плетенка USB 3.0 Кабел со грижете се-слободен 18-месечен гарантен и 24/7 услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа.Поддршка 360° свиткување.Со 10000+ наведнуваат животниот век точка да се прошири 10 X.Подолго траење од традиционалните или гума-само обложени кабли.Со 3.3 ft length, можете да ја користите за да го замени оригиналниот кабел.Со 6.6 ft length, можете да лежат на каучот и да го користите вашиот уреди додека се полни од долго растојание.Лесен за употреба слободно да во вашата спална соба, канцеларија, па дури и во backseat на вашиот автомобил.JSAUX USB Micro Б Кабел Додава на силна воена влакна, најмногу флексибилни, силен и издржлив материјал, го прави затегнувачка сила се зголеми за 200%.Метежот-слободен кабелот дизајн елиминира зачестеноста, tangles, и јазли.Лесна моделирани заеднички, позлатени контакти и bulit-во 56kΩ отпорник обезбеди outstandingly сигурен спроводливост и стабилност.JSAUX USB Micro Б Кабел може да се постигне побрз пренос на податоци и синхронизација.Исто така, за полнење на телефонот во исто време.Идеален за полнење насекаде.Како погодно!!!.Компатибилност Листа : Samsung Galaxy Note 3 Samsung Галакси S5 Samsung Галакси Забелешка Про 12.2 Samsung Galaxy Tab Про 12.2 Toshiba Canvio Seagate Free Agent Western Digital (МД) Мојот Пасош и Елементи хард дискови Nikon D810.

R

Избор на клиент