.

.

PriorityChef Големи Путер Сад со Капак за Countertop, Керамички Путер Сад Со Херметички Маска, Путер Чувар за Контра или Фрижидер, Сива Путер Носителот Складирање

PriorityChef Големи Путер Сад со Капак за Countertop, Керамички Путер Сад Со Херметички Маска, Путер Чувар за Контра

DEN 406.80
Залиха

Големи Димензии - Долго и доволно широка за да се вклопи и источниот и западниот брег путер стап големини.Длабоко дизајн на нашите путер јадење држи путер од лепење на дното на бамбус капак.Природни Бамбус Капак - Со херметички печат, на бамбус покрие обезбедува путер останува свежа и uncontaminated од други поединци во истата област.Елегантна и природни, бамбус, исто така, е силен и отпорност на изгние и warping од влага.Чисти и Елегантен - едноставен и прилично дизајн на нашите путер сад со капак овозможува тоа да се вклопи во право во вашата кујна и на вашиот countertops.Направени од керамички, на брод не содржи штетни материи.Разноврсна - Нашите опфатени путер јадење има многу користи повеќе од држи путер!Тоа е голема големина и чист дизајн овозможува да ги чувате зачини, колачиња, со крем сирење, и навистина ништо друго, за лесен пристап на вашиот countertop.

R

Избор на клиент