.

.

MOOG RK642987 Контрола Рака

MOOG RK642987 Контрола Рака

DEN 648.00
Залиха

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Прецизност tolerances за лесна инсталација и управување усогласување ви даваат совршено се вклопуваат право надвор од кутијата.ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизиран bushings за тивко работење и отпорност на абење, сол, патот валкано и масла.СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни плочките со имиња.MOOG премија за контрола на оружје за странски и домашни плочките со имиња се конструирани за структурна сила и заштита од корозија.MOOG прави илјадници контрола на оружје за најширока спектар на апликации.И иако нема две апликации се исто, секој MOOG контрола рака е конструиран и произведени со иста цел во умот—да се обезбеди durability.By постојано воведување дизајн додатоци кои се простираат на производот живот или се поедностави процесот на инсталација и замена, MOOG заработил неговата репутација како шасија индустрија е Решавање на Проблемот.Апликации : .Јадрото на возилото пред суспензија систем, контрола на рацете се алка што ги поврзува предни тркала на автомобил.Дизајниран да им овозможи возилото да се сврти и да стожерот, едниот крај се поврзува со воланот собранието и на другиот крај се поврзува да рамките на вашиот автомобил.

R

Избор на клиент