.

.

Оникс Професионални Acetone лак Смена 16oz & Помине Фен 7.5 оз,

Оникс Професионални Acetone лак Смена 16oz & Помине Фен 7.5 оз,

DEN 1423.20
Залиха

100% acetone 16 оз.лак смена соблекува гел, натупвам, сјајот и да редовни нокти полски.Исто така ги отстранува вештачки нокти и ноктите лепак.Максимална сила.Ноктите фен 7.5 оз.брзо се суши на вашите нокти додека спречување smearing и услови кутикулите.Направен во САД. 100% acetone 16 оз.лак смена соблекува гел, натупвам, сјајот и да редовни нокти полски.Исто така ги отстранува вештачки нокти и ноктите лепак.Ноктите фен 7.5 оз.брзо се суши на вашите нокти додека спречување smearing и услови кутикулите.

R

Избор на клиент