.

.

Надгради Вода Филтер Замена Pack 4, Најновиот Стандард Вода во Стомна Патрон за Замена, Одговара на Повеќето Брендови на Вода Филтер Бокали

Надгради Вода Филтер Замена Pack 4, Најновиот Стандард Вода во Стомна Патрон за Замена, Одговара на Повеќето Брендови

DEN 671.76
Залиха

Најновите Надгради Филтри за Вода Замена : Отстранете хлор, флуор, limescale за одличен природен вкус, и значително го намалува тешки метали како цинк, бакар, олово и загадувачите да се направи на вода се чисти и здрави за вашата благосостојба.Широк Компатибилност : Тие имаат универзален стандард големини компатибилен со повеќето брендови на вода филтер бокали.Multilayer Филтрирање Технологија : Висока густина PP meltblown влакна отстранува слоевита, железо рѓа, косата, Јонска размена смола adsorb калциум и магнезиум јони да се намали вода скала, на Активиран јаглерод со сребро adsorb остаток на хлор, мирис за да се прилагоди на PH, и Филтер нето контрола на проток на вода брзина за да се осигура филтрирање ефект.Долго филтрирање ефект : Еден филтер може да се користи за 30-60 дена, или филтер 40 литри на вода, се препорачува да се менуваат на секои 30 дена, Максимално користејќи време имаше подобро да биде не повеќе од 60 дена.Пакет се вклучени : Оваа ставка вклучува 4 парчиња на вода филтер касети се одликува со силна кутија.Ова се Најновите Надгради Вода во Стомна Касети Замена со повисок квалитет и подобро филтрирање ефект.Овие филтри за вода може да се отстрани хлор, флуор, limescale и значително го намалува тешки метали како цинк, бакар, олово и загадувачите да се направи на вода се чисти и здрави за вашата благосостојба.Тоа ќе ви донесе храната повкусна кога готвење, што е одлично за целото семејство!И тоа е универзален модел со стандардна големина како што е прикажано на слики на компатибилен со повеќето брендови на бокали за вода.Спецификации : Пакет Содржина : 1 Пакување од 4 ПАРЧИЊА Вода во Стомна Замена на Филтер Касети Боја : Бела Широк компатибилност : Универзален модел со стандардна големина(L*W*H : 3.9*2.0*2.6 во) компатибилен со повеќето брендови на вода филтер бокали.Карактеристики : Одличен вкус вода.Полн вкус и подобро дегустација чај и кафе.Го продолжува животот на вашиот бокали за вода.

R

Избор на клиент