.

.

Moen S112NL Waterhill 10 Една Функција Rainshower Showerhead со Потопување Технологија во 2.5 GPM Проток, Никел

Moen S112NL Waterhill 10 Една Функција Rainshower Showerhead со Потопување Технологија во 2.5 GPM Проток, Никел

DEN 813.60
Залиха

Капење на бебето.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.Започнете со креирање на вашиот нов личен туш простор со изборот Moen тела кои ви даде модерен стил, и иновации.Големина : 10" Дијаметар | Боја : Полиран Никел Prepping за семејни вечери.INVIGORATING ТУШ ИСКУСТВО : Потопување технологија канали вода за да овозможи совршено избалансиран сила и максимална покриеност.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.За наводнување на растенијата.великодушно големина од 10" дијаметар rainshower за исклучителни вода покриеност.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.

R

Избор на клиент