.

.

Универзална Шетач Организатор Додатоци со Изолирани Шетач Чаша Носителот,Phone Држач За Шетач,Одговара за Шетач како Uppababy, Бебе Jogger, Britax, Bugaboo, БОБ, Чадор и домашно Мил?

Универзална Шетач Организатор Додатоци со Изолирани Шетач Чаша Носителот,Phone Држач За Шетач,Одговара за Шетач

DEN 479.76
Залиха

MOTEM Универзална Шетач Организаторот Одговара за Шетач како Uppababy, Бебе Jogger, Britax, Bugaboo, БОБ, Чадор и домашно Милениче Шетач : Поголем Големина, Поголем Простор за Складирање.Нашите Шетач Додатоци Со Мобилен Телефон Носителот Специјално Дизајнирани За Шетач,Која е Стабилна,Една рака операција,360 степени прилагодливи,погодна за сите големини на мобилни телефони.MOTEM Шетач Организатор Имаат : надградба водоотпорен кеса,голема складирање торба во средината,водоотпорен материјал, изолирани шетач купот на носителот, кој се одвојува спојки торба,силно рамо, рака куки.Оваа Шетач Организаторот Може да Биде Шетач Чантата,исто Така, Може да Биде една Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака.Она што е Во Пакет : 1* MOTEM Шетач торба , 1* Прилагодливи Рамо, Рака , 1*Посебни Клип За Шетач, 1*Мобилен Телефон Заградата За Шетач.Нашите Шетач Додатоци Со Мобилен Телефон Носителот Специјално Дизајнирани За Шетач,Која е Стабилна,Една рака операција,360 степени прилагодливи.MOTEM Шетач Организатор Имаат : надградба водоотпорен кеса,голема складирање торба во средината,водоотпорен материјал, изолирани шетач купот на носителот, кој се одвојува спојки торба,силно рамо, рака куки.Оваа Шетач Организаторот Може да Биде Шетач Чантата,исто Така, Може да Биде една Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака.Што правите кога Во Пакет : 1* MOTEM Шетач торба , 1* Прилагодливи Рамо, Рака , 1*Посебни Клип За Шетач, 1*Мобилен Телефон Заградата За Шетач.

R

Избор на клиент