.

.

Стоматолошки Ортодонтски Јасно Заби Интраорална Устата Усна Ремените Фотографија Настроената (1pcs Големи)

Стоматолошки Ортодонтски Јасно Заби Интраорална Устата Усна Ремените Фотографија Настроената (1pcs Големи)

DEN 239.52
Залиха

Првиот-класа ортодонтски инженеринг пластика е усвоен.Тоа може да се спротивстави на висока температура од 135°C, а може да се sterilized на многу начини, како што се впие и кадење акција.Благодарение на специјален дизајн, тоа може да биде лесно да се управува и да се направи на пациентите удобно.Тоа може да ја отвори устата на пациентите целосно за време на третманот.Пареа autoclavable или chemiclavable за повторна употреба.Мазна работ помагаат за подобрување на пациентот удобно кога пациентот отворање на устата. 4 големини или бои за да ги одберете.Одличен орален преглед може да се постигне со користење на овој ремените.Проценето Време на Испорака : возраст од 7 до 14 дена.Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Прва класа ортодонтски инженеринг пластика е усвоен.Тоа може да се спротивстави на висока температура од 135°C, а може да се sterilized на многу начини, како што се впие и кадење акција.Благодарение на специјален дизајн, тоа може да биде лесно да се управува и да се направи на пациентите удобно.Тоа може да отвори te устата на пациентите целосно за време на третманот.Одличен орален преглед може да се постигне со користење на овој ремените.Постојат 4 различни типови на сликата,цената само за 1 вид ,можете да изберете било ЕДЕН вид на сликата. 1 компјутер мали усна ремените 1 компјутер големи усна ремените 1 парче бела усна ремените 4pcs фотографски отварачки Пакување Листа 1 за S, L, Whitek, 4 за Рамо, Бесплатен превозот.

R

Избор на клиент