.

.

JYDQM Накит Складирање Рек ABS Пластика Обетки Ѓердан Екранот Стојат Домаќинство Може да Висат Накит Завршувањето на Закачалка

JYDQM Накит Складирање Рек ABS Пластика Обетки Ѓердан Екранот Стојат Домаќинство Може да Висат Накит Завршувањето

DEN 2342.40
Залиха

Овој вид на накит складирање решетката е добар додаток за вашиот секојдневен живот, и тоа е погоден за вас да се најде на обетки ви треба.На earring екранот стојат е направен од пластика и е издржлив поради тоа што има отпорност на триење, па може да се користи за долго време без да се оштети.Дискот на накит носител е стабилна, можете да го користите без да се грижиш за испаѓање.Накит складирање решетката може да се користи за чување на обетки и студ обетки, доволно за да се задоволат вашите потреби, можете да нарачате како што е потребно.Оваа earring складирање решетката е погодна за мажите и жените.Можете да висат ѓердани и обетки на тоа, кој е погоден за вас да се најде и да го користите, и тоа може да биде ставен во спалната соба.Овој вид на накит складирање решетката е добар додаток за вашиот секојдневен живот, и тоа е погоден за вас да се најде на обетки ви треба.На earring екранот стојат е направен од пластика и е издржлив поради тоа што има отпорност на триење, па може да се користи за долго време без да се оштети.Дискот на накит носител е стабилна, можете да го користите без да се грижиш за испаѓање.Накит складирање решетката може да се користи за чување на обетки и студ обетки, доволно за да се задоволат вашите потреби, можете да нарачате како што е потребно.Оваа earring складирање решетката е погодна за мажите и жените.Можете да висат ѓердани и обетки на тоа, кој е погоден за вас да се најде и да го користите, и тоа може да биде ставен во спалната соба.спецификација : Материјал : ABS.Боја : солидна боја design Dimensions : 29.2x5.5 cm.Функција : нараквица, клуч, накит екранот, итн.Применливи простор : desktop Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други products Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент