.

.

Pieviev Мачка Отпадоци Мат Анти-Следење на Отпадоци Мат, 30 X 24 Инчен Саќе Двоен Слој Водоотпорен Урина Доказ Апсењето Мат за Отпадоци Кутии, Големи Димензии Лесно Чисте?

Pieviev Мачка Отпадоци Мат Анти-Следење на Отпадоци Мат, 30 X 24 Инчен Саќе Двоен Слој Водоотпорен Урина Доказ

DEN 527.76
Залиха

Спречување на Отпадоци и Избави Околу : Големи Димензии 30 Х 24 инчен и Двојно-layer саќе дизајн ви помогне да се соберат мачка litters на горниот слој и нека одат низ дупки надолу за да долен слој.Работи одлично со покриени отпадоци кутија, метални отпадоци кутија, мачка кутија, голема мачка отпадоци кутии,вовлекува отпадоци кутија.Тоа е вашата стапица отпадоци мачка отпадоци catcher мат.Урината Доказ Мат : Долен слој е водоотпорен и, исто така, се лизга-отпорни која ќе им овозможи на било течност да се оди преку и лесно да се движите.Ако имате мачка повраќаат на мат, можете да црево исклучување, лесно да се чисти и да биде сува.Заштитете го вашиот тврдо дрво подови и теписи од непријатни урина дамки.Спречите мачката урината од добивање насекаде.Лесен За Чистење : Само измијте го со вода или употреба на вакуум и потоа удар-сув.Заштеда на време и сила!Работи одлично со секоја мачка отпадоци кутија, мачка кутија, и повеќето kitty litters.Ве МОЛИМЕ мерка за да бидете сигурни дека ова ќе одговара-Тоа е ГОЛЕМА! 32 инчи од 30 инчи - 7/16" дебела.отпадоци мат,мачка отпадоци мат, отпадоци кутија мат, мачка малку кутија мат,мачка душеци за Отпадоци кутии.Мека На Шепа : Многу други душеци користете груби материјали кои можат да се повредат kitty.Нашата премиум комфорт мат е направен од мек ЕВА материјал, нежни за чувствителни мачка шепи.Мачките дури и како да се попладне одложување на тоа.Независно лабораториски тестирани не-токсични.Безбеден за вашите кити и семејството.Издржливи Отпорно на Гребење : со Оглед мачки како да се нула, нашите тастатурата се изработени од тврд материјал, исклучително силни и издржливи.Ние сме горди што можеме да ви обезбеди со тешки и долготрајни мачка отпадоци мат производ.

R

Избор на клиент