.

.

Klabb S16 Црна Водопад Spout Бања Тапа ,Еден Справи со Бања Суета Потоне Тапа, Rv Тоалет Сад Тапа Слив Миксер Допрете со Палубата Плоча , Цврсти Месинг/ Мат Црна

Klabb S16 Црна Водопад Spout Бања Тапа ,Еден Справи со Бања Суета Потоне Тапа, Rv Тоалет Сад Тапа Слив Миксер Допрете

DEN 671.76
Залиха

МАТ ЦРНА КРАЈ : Современ допир на бања тапа со мат црна, тоалет потоне славина е отпорен на tarnishing и пилинг предизвикани од корозија.ВОДОПАДОТ ТАПА : Водопад spout и Една рачка за лесен проток и лесно вода се прилагоди.Еден Справи со Тапа : Еден се справи со бања славина за лесно корекција на моќен водопад поток.ПОПУЛАРНАТА ДИЗАЈН:Современиот изглед е применливо како една рачка бар потоне тапа,како бања туш тапа,rv суета потоне тапа.Лесен за Инсталација : Со стандардни 3/8-Во компресија теми, супер лесно да се инсталира и чисти една дупка бања тапа.Краток дизајн го прави возможно да се инсталира сето тоа со себе користење на хардвер.

R

Избор на клиент