.

.

WatchGuard Ложишта M370 ХА со 1YR Стандард Поддршка WGM37071

WatchGuard Ложишта M370 ХА со 1YR Стандард Поддршка WGM37071

DEN 19405.68
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа Висока Достапност единица бара постоечки, регистрирана единица да се користи заедно со неа, и ќе не работат како самостојни единица.На Fire Cluster, Watch Guard е Висока Достапност решение, обезбедува таму е физички вишок за вашиот firewall setup.Наместо една firewall работи на конекции во и надвор од вашата мрежа, можете да имате топла резервни дека е подготвен да го преземе во моментот е известување.Упад Превенција.Апликацијата Контрола.Web Blocker.spam Blocker.Gatewa Anti Virus.Угледот От За Одбрана.Мрежа Откритие.ПРЕПОРАКИ Блокатор.Загуба На Податоци За Превенција.Закана Откривање и Одговор.Димензија Команда. 24/7 Поддршка.

R

Избор на клиент