.

.

Brita Стандард Стомна Филтри 3-Пакет за Стомна Замена на Филтер

Brita Стандард Стомна Филтри 3-Пакет за Стомна Замена на Филтер

DEN 1579.20
Залиха

Еден Brita стомна на филтерот за да може ефективно да го замени како многу како 300 стандард 16 унца шишиња.Намалување на хлор (вкус и мирис), бакар и жива содржина.Супстанции намалена не може да биде во сите корисниците на вода.Заменете филтри на секои два месеци (или 40 литри) да се задржи водата дегустација голема.BPA-Free.

R

Избор на клиент