.

.

REVIX Греење Подлога Microwavable Мулти Цел Загрева Заврши за Вратот и Рамената се Назад, Зглобовите, и Менструални Грчеви Болка Разноврсна Обновливи Микробранова Топлина

REVIX Греење Подлога Microwavable Мулти Цел Загрева Заврши за Вратот и Рамената се Назад, Зглобовите, и Менструални

DEN 575.76
Залиха

Природни Болка - На микробраново загревање подлога исполнува со органски Flaxseeds, Millets и Глина монистра нуди влажна топлина терапија за вратот вирус и обезбедува брзо олеснување за напнатост во мускулите.Мека Ткаенина загреана вратот заврши е направен од кожа-friendly Minky и холандски Руно, издржи високите температури и топлотниот зачувување.Sectioned комора дизајн за влажна топлина рамномерно распоредени.Handsfree Апликација - погодно да се движат наоколу, вратот греење подлога со 2 рачки за да ги додавање на компресија за опушта и смирува било заедничка болка или оток.Уживајте во Топлината & Ладна Терапија - На микробраново загревање подлога совршено контури на вратот форма за ублажување на телото болка.Преносна Торбичка е вклучен за да ги чувате во замрзнувач.Греење подлога microwavable е погодна за вратот, рака, нога, и повеќе да се олесни хронична болка, ја зголемуваат еластичноста, и пост-операцијата за обновување.Верувам во вашиот избор на REVIX греење подлога и услуги.Идеален подарок за денот на мајката и на Божиќ.Боја : Паун Сина.

R

Избор на клиент