.

.

Очите На Љубовта Заведе Pheromone парфем за Заводлива Жените направени со заводлива и елегантен екстра јаки формула за да привлечат мажи во 10 ml Патување Големина

Очите На Љубовта Заведе Pheromone парфем за Заводлива Жените направени со заводлива и елегантен екстра јаки формула

DEN 1152.00
Залиха

Можете да се чувствувате како да сте се врати на "меден месец" фаза, слушање повеќе, зборува повеќе, и чувство поблиску повторно.Некои студии покажаа дека реакцијата на Феромони со мирис рецептори во носот, може ослободување на Окситоцин (природна хемикалија која создава интимност, довербата и ја зајакнува односите).Она што може да се очекува потоа од користење на Феромони?Луѓето кои работат во области како услуга на клиентите, за недвижнини, и cosmetologists може да се забележи повисок совети, подобар квалитет интеракции, и поголема продажба.Мириса Неверојатно : Поттикнување Мирис Parfum.Двојки можат да се најдат себеси се враќа во еден сосема нов начин.By користење на феромони, интеракции на сите видови стануваат се повеќе и повеќе позитивни.

R

Избор на клиент