.

.

HP 393484-001 StorageWorks DAT 72GB Ultra160 LVD SCSI внатрешни лента диск

HP 393484-001 StorageWorks DAT 72GB Ultra160 LVD SCSI внатрешни лента диск

DEN 3000.00
Залиха

HP 393484-001 36/72 GB DAT72i 4mm ДДС-5 SCSI LVD Внатрешни (393484001) Детали за Производот : - Производителот : HP - Објект Состојба : Обновена со Производителот Спецификации - Дел Број : 393484-001 - Тип на Производ : Лента Дискови - Технологија Категорија : 4mm (DAT) - Формат на Снимање : ДДС-5 - Капацитет : 36/72 GB - Интерфејс : SCSI LVD - Форма Фактор : Внатрешен - 3.5"/5.25" - Sanworks SKU# : SWN011343 - Дополнителни Информации за Производот : ве Молиме јавете се Sanworks за спецификација или компатибилност прашања.Производ Нагласува : - 90 Дена Неограничена Гаранција - Продолжената Гаранција се Достапни - Една Година за Поддршка на Производот со Sanworks Вклучени - 100% Задоволство или Вашите Пари Назад - Во Парк.

R

Избор на клиент