.

.

Newmind Везови Клип Рамка Tapestry Скролувајте Везана Носителот На Крстот Бод Quilting Обрачот Алатка

Newmind Везови Клип Рамка Tapestry Скролувајте Везана Носителот На Крстот Бод Quilting Обрачот Алатка

DEN 407.76
Залиха

* Погоден избор за везови љубовници, добро за почетници, да се започне везови. * Монтажни дизајн, лесно да ги чувате и да го носат. * Универзална клип рамка за tapestry дојдете, везови, шиење, крос-бод, точка, свила сликарство, quilting ткаенина сликарството и занаетчиски. * Направен од високо квалитетни пластични материјали, лесна тежина, силна жилавост, издржливи. * Отстранете го клип од рамката, место на ткаенина на рамка и нежно ставете го стега во текот на ткаенина, а потоа притисни надолу за да се обезбеди на цевка.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од високо квалитетни пластични материјали, лесна тежина, силна жилавост, издржливи. - Монтажни дизајн, лесно да ги чувате и да го носат. - Отстранете го клип од рамката, место на ткаенина на рамка и нежно ставете го стега во текот на ткаенина, а потоа притисни надолу за да се обезбеди на цевка. - Универзална клип рамка за tapestry дојдете, везови, шиење, крос-бод, точка, свила сликарство, quilting ткаенина сликарството и занаетчиски. - Погоден избор за везови љубовници, добро за почетници, да се започне везови.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Големина : 43x28cm/16.93x11.02inch Package Вклучува : 1 Парче Везови Клип Frame Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Избор на клиент