.

.

Velbon Videomate 638/F 3-Дик Тешки Насочена Tripod & Носење

Velbon Videomate 638/F 3-Дик Тешки Насочена Tripod & Носење

DEN 736.80
Залиха

Velbon Videomate 638/С Алуминиум Tripod - QB-6 RL Брзо Ослободување Плоча - PH-368 Течност Пан и Навалите Главата Tripod за Носење - Velbon 5 годишна Гаранција. 4.37 lbs алуминиум tripod.Течност пан и навалите главата.Максималната висина на 5.61 ft.Максимален капацитет на 8.82 lbs.На Velbon Videomate 638/С Алуминиум Tripod е 4.37 lbs камера поддршка со течност пан-и-навалите главата.Тоа може да се постигне максималната висина на 5.61 ft со насочена центар колона целосно да се продолжи и тоа да има минимален работен висина на 4.54 ft.Овој пренослив tripod огради надолу за да 26.38".На Videomate 638 ќе го поддржи максимум 8.82 lbs.Ова е идеална tripod за денес е лесен видео камери.

R

Избор на клиент