.

.

Brizled Соларни Светилки Отворено String, 2 Пакет Секој 66ft 200 LED Супер Светло Голема Светилка Монистра Соларни String Светла, Соларни Самовила Светла Водоотпорен, 8 Режими Сол?

Brizled Соларни Светилки Отворено String, 2 Пакет Секој 66ft 200 LED Супер Светло Голема Светилка Монистра Соларни

DEN 407.76
Залиха

Нашиот сончев самовила светла изградена-во сензор за светло во соларен панел.auto во мрак и исклучување на зората.Поголем & Посветла LED светилки, Надградба & Отстранлив Соларен Панел : 2 пакет секој 66ft string со 200 супер-светли LED 360-степен агол на гледање емитуваат во сите насока.Автоматско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ : да се чува на власт се префрлите во "ON" позиција, овие самовила string светла ќе светне автоматски во текот на ноќта и надвор во текот на денот, многу лесен и заштеда на енергија.Led соларна string светла доаѓаат со батерија соларен панел, ќе авто-надополнување под сончева светлина, без електрична сметка цена, без дополнителни инсталации потребно, лесно да се инсталира.Поголем & посветла led светилка монистра, супер-светли, изградена-во високо ефикасни 1200m Ah 18650 литиум батерија, може да работат до 30hrs кога целосно наполнета. 1 x Прирачник за Корисникот.Се комбинираат со мемориска функција, нема потреба да го поставите режимот секој ден.Поголем & посветла led светилка монистра, супер-светли, изградена-во високо ефикасни 1200m Ah 18650 литиум батерија, може да работат до 30hrs кога целосно наполнета.Одлична Флексибилна & Трајни : Овие соларни string светла усвои ултра-тенок и флексибилни сребрена жица, moldable и издржлив, лесен да биде свиткана, и да се обликувани или завиткани околу растенија, знаци, мебел и речиси се друго.Водоотпорен, плус отстранлив соларен панел, соларен панел и самовила светилки може да се монтажни, погодно полнење, погоден за затворен & отворено признанија.Соларни светилки string функција 8 осветлување сцени, можете да притиснете го "MODE" копчето на соларен панел слободно & изберете кој режим сакате.Led соларна string светла доаѓаат со батерија соларен панел, ќе авто-надополнување под сончева светлина, без електрична сметка цена, без дополнителни инсталации потребно, лесно да се инсталира.Вграден-во високо ефикасни 1200m Ah батеријата, може да работат до 30hrs кога целосно наполнета. 8 Импресивен Осветлување Режими & Меморија Функционалност : Овие соларни самовила светла функција 8 осветлување режими вклучува комбинација, светулки трепка, мавтајќи, бледнее, си поигруваше/блескави, полека исчезнува, треперењето/трепка и стабилна врска.Се комбинираат со led осветлување извор, многу енергија-штедење.Ако сте биле во потрага за чиста бела смирувачки сјај декоративни светилки, овие прекумерно LED светилки соларен string светла треба да биде вашиот одат-да опција. 2 x Соларен Панел со Земјата Прашање.

R

Избор на клиент