.

.

Кожа Заковки Комплет 420 Поставува Двојно Капа Месинг Заковки Кожа Studs со 3PCS Поставување на Алатки за Кожа Поправка и Занаети, 4 Бои и 3 Големини Jetmore

Кожа Заковки Комплет 420 Поставува Двојно Капа Месинг Заковки Кожа Studs со 3PCS Поставување на Алатки за Кожа

DEN 239.76
Залиха

[Вредност 420 Поставува Заковки] : На кожа заковки поставите вклучени 420 поставува двојно капа месинг заковки во 4 бои и 3 големини,со 3pcs поставување на алатки,голема доволно за да се задоволат вашиот побарувачката за различни DIY занаети. [Високо Квалитетни Материјали] : На кожа заковки се направени на никел слободни бакар, анти- ' рѓа и трајни,не е лесно да исчезнат,силен и здрав за кожа занаети, кожени ремени или облека. [Мулти-цел] : Овие кожа заковки се корисни алатки кои можат да се применат за DIY кожа занаети, поправка и декорирање wristbands, капи, фармерки, ремени, чевли, сандали, јакни, чанти,облека и така натаму. [Лесен за Употреба] : На кожа занитвам комплет доаѓа со поставување алатка.Ние се користат слики на линкот за да ви помогне лесно да инсталирате и користите. [Корисни Складирање Кутија] : Сите заковки и поставување на алатки се tidily сместени во транспарентна кутија за складирање, можете лесно може да го најдете на големина и боја што ви треба.

R

Избор на клиент