.

.

JYDQM Ротирачки Earring Рек Обетки Екранот Накит Складирање Кутија, Комерцијални Домаќинство Виси Ѓердан Уво Клип Обетки Голем Капацитет

JYDQM Ротирачки Earring Рек Обетки Екранот Накит Складирање Кутија, Комерцијални Домаќинство Виси Ѓердан Уво Клип

DEN 2558.40
Залиха

На задебелена плочата на дното ротира непречено и е цврсти и издржливи.Целосно транспарентен материјал, кристално јасна и убава се и убави.На задебелена одредување прстен на дното е цврст и издржлив.Има вкупно 236 виси позиции за 4 виси панели, 168 ритам виси позиции, и 168 круг дупки со голем капацитет. 360°ротирачки и лесно да се преземе : Ротирање и лесно да се преземе.На задебелена плочата на дното ротира непречено и е цврсти и издржливи.Целосно транспарентен материјал, кристално јасна и убава се и убави.На задебелена одредување прстен на дното е цврст и издржлив.Има вкупно 236 виси позиции за 4 виси панели, 168 ритам виси позиции, и 168 круг дупки со голем капацитет.360°ротирачки и лесно да се преземе : Ротирање и лесно да се преземе.Различни виси позиција дизајн класификација е јасна : да се приспособат на обетки, studs, ѓердани, итн.материјал : plastic Applicable простор : desktop Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други products Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент