.

.

Мраз Дробилката, Мини Електрични Мраз Дробилката Машина Двоен Нож USB Полнење Пијалаци Создателот Сина+Бела

Мраз Дробилката, Мини Електрични Мраз Дробилката Машина Двоен Нож USB Полнење Пијалаци Создателот Сина+Бела

DEN 1943.76
Залиха

Електричен пијалаци машина, користењето на двојно три‑димензионални ножеви, може брзо и ефикасно да се намали коцки мраз во вкусна и меки пијалаци.Опремен со моќен мотор, stronge моќ, едно‑копче за возење, лесно и брзо кршење мраз, едноставен и удобен операција.Практична мраз дробилката, ниски‑бучава работа, со голем дијаметар влезот, може да се стави голем број на коцки мраз на едно време, за да се задоволат потребите на употреба.Лесно да се скрши мразот, погоден за домашна избричи мраз, млечни напивки, пијалаци, итн.Кршен мраз е нежен и добар вкус, заштеда на време и напор.млечни, пијалаци, итн.Кршен мраз е нежен и добар вкус, заштеда на време и напор.Спецификација : Предмет Тип : Ice Дробилката Материјал : ABS+ПОМ Тежина : Околу. 1631g / 57.5 оз Батерија Тип : Литиум Батерија (вградената Батерија) Батерија Модел : 18650 Капацитетот на Батеријата : 1800m Ah Полнење Метод : USB Полнење Номинална Моќност : 7.4 V Номинална Струја : 8 A Номинална Моќност : 60 W Боја : Небото Сино + Бела Производ Големина : Прибл. 12.5x16.5x29.5cm / 4.9x6.5x11.6in Функција : USB полнењето, еден копчето start, со притискање за ослободување на мраз, заштеда на време и напор.Лесно го скрши мразот, домашно избричи мраз, млечни напивки, пијалаци, итн.Работата е едноставна и лесно да се чисти.Пакет Листа : 1 x Притиснете Род 1 x Хранење Порт 1 x Пристаниште на Испуштање на 1 x Одбивни 1 x Нож Носителот 1 x-Домаќин 1 x Scraper 1 x USB Кабел Имајте на ум : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент