.

.

Дизни Мики и Мини Маус Керамички Сол и црн Пипер во Собата, Црвена/Црна

Дизни Мики и Мини Маус Керамички Сол и црн Пипер во Собата, Црвена/Црна

DEN 455.76
Залиха

Мерки за 2.5 инчи висок.Керамички Мики и Мини Маус Ушите со стаклен финиш. 3 дупка отворање на Мики за сол, 2 дупка отворање на Мини за пипер.Гумени печати на база за лесно refills.Одличен подарок идеја за Божиќ, родендени, housewarming партии, и булчински врнежи!.Овие симпатична Мики и Мини Маус Уши сол и црн пипер shakers се совршени за било Дизни фан!На shakers се лесно refillable и функција на стандардот дупки за сол и црн пипер издавање.Голема Дизни прилог на било кујна - совршени за пријателите, семејството, соработници, и многу повеќе!.

R

Избор на клиент