.

.

INTERBUILD Цврсто Дрво 2 Ниво за Складирање Клупата Влез Клупата Чевли Рек Клупата, Еспресо

INTERBUILD Цврсто Дрво 2 Ниво за Складирање Клупата Влез Клупата Чевли Рек Клупата, Еспресо

DEN 2399.76
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .ОДБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : Клупата е направен од acacia дрво, брзо расте, одржлив материјал со богата златна боја, подмачкана со Hardwax Масло одобрен за контакт со Храна, како на Меѓународните барања.Лесно Собрание : Setup е бриз, неопходен хардвер и настава е предвидено, тоа трае само неколку минути да се соберат на Влез Клупата.И супериорен материјал го прави лесно да се одржуваат со ткаенина за чистење.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Еко-Пријателски Тврдо и Златна Тиково заврши, која е мазна, многу издржливи и eleant изглед. 4 Анти-Лизга Влошки на Дното на секоја нога да се Заштити вашиот кат од изгребани, здрав на рамна површина.Отворени Полици дизајнот обезбедува дополнителен простор за она што ви се допаѓа.РАЗНОВРСНА СЦЕНИ крпи, шампон, туш гел во бања; разни ароматичните агенти во кујната; растенија во балкон и така натаму.Ова сите позаоблена секогаш може да биде во целосна претстава.ПРЕДНОСТИ : Interbuild Чевли Рек Клупа е многу солиден, зацврстување на товарот, влага-отпорни, еколошки, и лесно собранието.

R

Избор на клиент