.

.

MOEN/ЧЕШМИ Y3203BN Boardwalk Бранеа Никел Облека Кука

MOEN/ЧЕШМИ Y3203BN Boardwalk Бранеа Никел Облека Кука

DEN 287.76
Залиха

Бранеа Никел заврши носи топол поглед на нерѓосувачки да вашата бања.Сокриени шраф за монтирање, брзо и лесно да се инсталира.Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на Задоволство на клиентите.Боја : Брусен Никел.

R

Избор на клиент