.

.

JYDQM Двојно-Layer Накит Рек Хривнија Накит Складирање Кутија за Складирање Рек Екранот Рек Додатоци Складирање Кутија

JYDQM Двојно-Layer Накит Рек Хривнија Накит Складирање Кутија за Складирање Рек Екранот Рек Додатоци Складирање

DEN 1084.80
Залиха

2 нивоа на чување и преносните елементи : 2 коцки ви овозможи да се складираат повеќе накит во едно место.Мултифункционален : Стави вашиот накит безбедно во едно место и да се прикажат додатоци како што се обетки, прстени, studs, нараквици во една симпатична начин.Едноставна организација : Со 2 нивоа на простор за складирање, може да зачувате простор на облекување маса или ноќни табела за да добиете почиста и повеќе организиран простор.Високо-квалитетни материјали : заградата е направен од високо квалитетни материјали со мека мат изглед, со цел да се даде целосна претстава за своите функции, но со елегантен дизајн.Дизајниран специјално за вас : Со уникатен дизајн и отстранлив садови, можете да ги користите за декорација на вашиот дом, бања или канцеларија. 2 нивоа на чување и преносните елементи : 2 коцки ви овозможи да се складираат повеќе накит во едно место.Мултифункционален : Стави вашиот накит безбедно во едно место и да се прикажат додатоци како што се обетки, прстени, studs, нараквици во една симпатична начин.Едноставна организација : Со 2 нивоа на простор за складирање, може да зачувате простор на облекување маса или ноќни табела за да добиете почиста и повеќе организиран простор.Високо-квалитетни материјали : заградата е направен од високо квалитетни материјали со мека мат изглед, со цел да се даде целосна претстава за своите функции, но со елегантен дизајн.Дизајниран специјално за вас : Со уникатен дизајн и отстранлив садови, можете да ги користите за декорација на вашиот дом, бања или канцеларија.Материјал : ковано железо, гума, дрво stickcolor : White Size : 16*16*15 cm Weight : 0.35 kg Jewelry складирање е исто така одлична за ставање помали предмети (како што е губење на бендови, игли и други лични додатоци) together Applicable простор : desktop Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други products Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент