.

.

HOIGON 2 ПАРЧИЊА 12 Инчен Прилагодлива Пумпа за Вода Клешти, Директно Вилица Јазик и Жлебот Клешти со Гумена Рачка, CR-V Челик, Брзо Ослободување Алигатор Пумпа за Вода Кл?

HOIGON 2 ПАРЧИЊА 12 Инчен Прилагодлива Пумпа за Вода Клешти, Директно Вилица Јазик и Жлебот Клешти со Гумена Рачка,

DEN 1079.76
Залиха

Откако пумпа за вода за заклучување на каналите клешти се ефикасно заклучен на една цевка не треба да се притисне нив повеќе, само се одржи притисок на врвот на дршката.Што треба да знаете многу бенефиции за нашиот пумпа за вода pliers1.Повратна информација : Доколку имате било какви прашања во врска со предмети или нешто друго, ве молиме пратете е-маил до нас во прв пат.Совршен за plumbers, грчевито држејќи се за, влечење, затегнување & расклатување ореви, завртки, цевки и фитинзи. Лесно прилагодлив, убаво ratchet тип на акција.Карактеристики : Материјал : CR-V Челик Количина : 2 парче Боја : Црна + Црвено Справи со Димензии : Должина : 12 инчен Справи со Должина : 6 инчен Максимална Отворање : 0 70 мм (0 до 2.ДОЛГО МЕКА РАЧКА - На прилагодливи алигатор пумпа за вода клешти со мека гума тенок се справи наместо претерано поместена оние нуди удобно се чувствуваат и полесно да се добие пристап во тесни простори и пренос на вртење на сила.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - пумпа За вода клешти направени од премиум хром vanadium челик (CR-V) челик, која е тврда површина и носат-отпорни, вилиците.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Можете да го користите пумпа за вода plier да се стегне и се олабави е тешко да се стигне до knurled хром е оближена со џем ореви кои се премногу тенка и премногу блиску заедно да зафат.За HOIGON Нашата компанија е професионалец во водење на бизнис во повеќето видови на жлебот заеднички клешти. Забите на алатката се појачани до одреден степен, на овие не е лесно да се деформира или ролна. Ве молиме проверете ги пакет откако ќе го добиете производот. Тоа може да се прилагоди побрзо и поевтино преку push копчето дизајн, и било клешти може да се одржи цврсто надолу.Како позитивни така и негативни сугестии ќе ни помогне.Вилицата отворање на е прилагодлив во 14 чекори помеѓу 0 до максимум (паралелно отворање) од 2,8 инчи, на прилагодлива големина може да ги исполни вашите различни потреби.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА - ќе добиете 2 парчиња 12-инчен ритам заеднички клешти се 12 инчи во должина, дршката е 6 инчи во должина.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни рачни мерења.

R

Избор на клиент