.

.

Барби - Townley Девојка Не-Токсични Кора-Исклучи Брза Сува лак Активност Шминка Сет за Девојки, на Возраст 3+ вклучува 15 Pk лак со Ноктите Камења Тркала и Нокти Датотека з?

Барби - Townley Девојка Не-Токсични Кора-Исклучи Брза Сува лак Активност Шминка Сет за Девојки, на Возраст 3+ вклучува

DEN 335.76
Залиха

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : лак Сет Вклучува 1 Гем Воланот На Избрани Обоени Камења. 1 Дрвени Cuticle Стап. 1 Нокти Датотека со Барби Ликови. 15 Peelable Ноктите Полирање со различни Бои, како што се : Праска, Црвена, Сина, Небото Сино, Виолетова Трепет, Светло Сина Трепет, Неонски Портокал Трепет, Темно Виолетова Трепет, Сребрен Сјај, Розова Сјај, Сина Сјајот, Fuchsia, Неонски Праска Трепет, Неонски Роуз, Трепет, Розова Трепет, Нетранспарентно Трепет.НАПРАВЕНИ ЗА ДЕЦА на ВОЗРАСТ од 3 И ДО : Нашите Нокти Додатоци (ноктите Полирање, Нокти Датотека, Дрвени Cuticle Држи и Сл.) Се Внимателно Дизајнирани за Девојки на Возраст 3+.Нашиот Не-токсични, Не-иритирачки, на база на Вода Формула ја Прави Нашата Полирање на Деца Пријателски и Безбеден за Вашите Млади Оние на Возраст од Три Години и Постари.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : полски Овозможува Малку Девојки Да се Истражуваат Мода И Убавина Безбедно.Фрли Сон Партија и биде Домаќин на Игра Спа Ден Заврши со Маникир и Педикир.Нашите лак Формула Суши Брзо и Доаѓа со Нокти Датотека, Па Малку што Може да се Добие да Игра Без да се Чека.Совршен за мали Раце и Нозе.ПОЛСКИ СМЕНА НЕ е ПОТРЕБНО : Едноставно Тргни Исклучување Сушени полски за Да Го Отстраните Од Ноктите.Не Треба да се Изложуваат на Вашето Дете да Штетни Vapors и Хемикалии Кои се во Стандардни лак Removers.Оваа Неверојатна Помине Сет Содржи Сè што Таа Ќе Треба да се Создаде Блескави Mani-pedi.Со Повеќе полски Нијанси и Ноктите Камења, Таа ќе се Создаде Ремек-дело на Нејзиниот Ноктите во Ниеден момент.ПОВЕЌЕ ЗАБАВНА ЗА СИТЕ : Украсување Ноктите Е Забавна Активност Која Таа Може да ги Сподели со Нејзините Пријатели на Родендени, Божиќ Одмор, Летен Одмор, Sleepovers, Makeovers, и многу Повеќе!Исто така, може да се користи како Партија Услуги, Порибување Stuffers, Училиште Награди и Назад на Училиште. 1 нокти датотека со Барби characters No платно е премногу мал - нека вашето дете креативност се кандидира диви со нашите девојки' лак и ноктите додатоци.Од елегантен основни бои за да светли, glittery забава, нашите ноктите полирање за деца доаѓаат во сите бои на виножитото.Децата, исто така може да врвот на нивните помине уметност со симпатична помине додатоци како што се камења!Нашите ноктите полирање се нетоксични, на база на вода, peelable и меур џвакање миризливи, па родителите се чувствуваат комотно, а нивните девојки да се забавуваат полирање нивните нокти до совршенство.

R

Избор на клиент