.

.

3/4 Форма - Женски, Црно-Бел Комбо

3/4 Форма - Женски, Црно-Бел Комбо

DEN 460.80
Залиха

Женски 3/4 Торзото Форма : Висина : 30.5" ; Ширина на Рамената : 16" ; Ширина на Основата : 11.5" ; Длабочина : 6".пред моделирани само, шупливи назад, пластовидно форма.Комбинација пакет од 2 Женски 3/4 форми - една Црна и една Бела форма.Пред моделирани виси форми со отворен грб.Повеќе форми може да бидат поставени за лесни за складирање.Издржливи тврда пластика.Може да се користи виси (куки вклучени), со кука стојат (не се вклучени но достапни во посебен оглас), или слободна стои со пондерирање на назад.

R

Избор на клиент