.

.

Fascinations Метал Земјата Empire State Building 3D Метал Модел Комплет

Fascinations Метал Земјата Empire State Building 3D Метал Модел Комплет

DEN 191.52
Залиха

ХОБИ МОДЕЛ КОМПЛЕТ – Unassembled модел спакувани во плик со лесно да се следат инструкциите.БЕЗ ЛЕПАК ИЛИ ЛЕМЕЊЕ е ПОТРЕБНО – Делови може да биде лесно да се исечени од метални листови.Пинцети се препорачува алатка за свиткување и свиткување на конекција табови.EMPIRE STATE BUILDING – 1 Лист Модел со лесен нивото на тежина.Собрани Големина : 3.90 x 1.17 1.25 x инчи.ОД ЧЕЛИК ЛИСТОВИ ЗА 3 D – Pop-out на парчиња и да се поврзете со користење на картичките и дупки.Вклучува што може да се види инструкции.МНОГУ ДЕТАЛНИ ГРАВИРАНИ МОДЕЛ – Прикажете го вашиот 3 D модел откако ќе заврши - се соберат и да се изгради на сите нив.Највисоката зграда во Њујорк.Оваа 102 приказна зграда крева 1,250 ft над градот во пресекот на Петтата Авенија и Запад, 34-та Улица.Неговото име е изведено од прекар за Њујорк, на Empire State.

R

Избор на клиент