.

.

Mk8 Млазници 3D Печатач Екструдер Млазници Појачани Челик, Нерѓосувачки Челик, Месинг Млазницата Висока Температура Посочи Носат Отпорни на Млазницата 0.4 mm 1.75 mm, Комп

Mk8 Млазници 3D Печатач Екструдер Млазници Појачани Челик, Нерѓосувачки Челик, Месинг Млазницата Висока Температура

DEN 2256.00
Залиха

Импресивна прецизност : внатрешниот ѕид на MK8 млазници е мазен и нема burrs, тоа е вискозитет коефициент е мал, и екструдер млазницата дијаметар на грешка е помало од 0.75 mm Материјал : појачани алатка челик Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 6 x Појачани челик 3 D печатач млазници 10 x Нерѓосувачки челик 3 D печатач млазници 20 x Месинг 3 D печатач млазници Топло известувања : Мали додатоци, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Што добивате : пакет доаѓа со 6 парчиња на стврднат челик млазници,10 парчиња од не ' рѓосувачки челик млазници, 20 парчиња месинг млазници, големината е 0,4 x 1.

R

Избор на клиент