.

.

AMT 2017 Chevy Camaro SS 1LE 1:25 Скала Модел Комплет

AMT 2017 Chevy Camaro SS 1LE 1:25 Скала Модел Комплет

DEN 1317.12
Залиха

100% пластика.Произведено во САД или Увезуваат.Делови се Моделирани во "ГМ Светла Жолта," Black & Сребрена.Супер Детални Моторот, Шасијата и Суспензијата.Posable Предни Тркала.Пред-детални Прозорецот го Опкружува.Уникатен 1 LE Тркала и Заден Спојлер.Опис на производот AMT Е Познат По Никогаш не Компромитирање На Квалитетот И Дизајнирани се Со Корисникот Оптимално Искуство Во Умот.Меѓународни Реномирани За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Сет Содржи : Модел Комплет.

R

Избор на клиент