.

.

Loofah Туш Сунѓерот подлога, високо-Квалитетни Природни Тело Scrubber, exfoliating, Телото Чистење, Biodegradable, Погоден за Машки и Женски Капење бањи и ShowersRed/Виолетова

Loofah Туш Сунѓерот подлога, високо-Квалитетни Природни Тело Scrubber, exfoliating, Телото Чистење, Biodegradable,

DEN 167.76
Залиха

【100% ПРИРОДНИ LOOFAH】 : Loofah сунѓерот подлога може да разлиствам и чистење на кожата длабоко,отстранување на вишокот на масло од порите.Dredge на меридијаните и ефективно да промовира циркулацијата на крвта.Направи вашата кожа, полна со виталност и подобро да се апсорбираат влага донесе од страна на лосиони и телото moisturizers. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Пред користење на бања сунѓер,се впие loofa во топла вода да омекне за да се постигне ефект на употреба.На страната на loofah,го користите вашиот омилен течни или сапун,а потоа нежно се направи богата пена и бришење на целото тело.По секоја употреба,се мијат и се откажам loofah мат во вентилирани место да се исуши за следната употреба.Ние укажуваат на тоа дека промените luffa на секои 3 до 4 недели. 【Патување-Friendly】 : Одржување на вашиот нега на кожата режим, каде и да одите.Овој компактен патување-friendly loofah ви овозможува да се грижи за вашата кожа без разлика дали дома, во салата, или додека сте далеку ужива на одмор. 【Најдобар Подарок】Оваа loofah влошки се погодни за мажи, жени и деца .Тоа може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство, љубовници и да им донесе здравје. 【ВИ СЛУЖИ】 Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, како и решавање на замена или рефундирање на прашање за вас.Квалитетот избор.Природни loofah, природен материјал, блиски до природата. 4 бои, подобро идентификација, избегне крстот користење кога се членови на семејството да го користите.Задната страна.направени од тери крпа материјал.Предната страна.направени од 100% природни loofah.Пред користење на бања сунѓер,се впие loofah во топла вода да омекне за да се постигне ефект на употреба.На страната на loofah,го користите вашиот омилен течни или сапун,а потоа нежно се направи богата пена и бришење на целото тело.По секоја употреба,се мијат и се откажам loofah мат во вентилирани место да се исуши за следната употреба.Ние укажуваат на тоа дека промените loofah на секои четири недели.Патување-Пријателски : Одржување на вашиот нега на кожата режим, каде и да одите.Овој компактен патување-friendly loofah ви овозможува да се грижи за вашата кожа без разлика дали дома, во салата, или додека сте далеку ужива на одмор.Exfoliating, кои ви даваат кул, свежа и сјајна кожа.Совршена големина што одговара vanery на рацете.Рака на рака за удобен зафат.

R

Избор на клиент