.

.

Reebok Мажите Стрела Tr 2.0 Крстот Тренер

Reebok Мажите Стрела Tr 2.0 Крстот Тренер

DEN 736.08
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Текстил и синтетички горниот.Наменета за : Низок интензитет обука и групни фитнес класи.Лесен и дише.Повеќенаменски outsole.Воз потешко во овие мажи тренингот чевли.На грациозен горниот обезбедува вентилација.На grippy outsole ви помага да се направи брзо, динамично се движи.

R

Избор на клиент