.

.

8 Парчиња Сад Huggers 2 Големини Сад Носителите На Сад Атмосфера Микробранова Безбедно Сад Huggers Микробранова Плоча Huggers Микробранов Сад Атмосфера Микробранова Безбедн?

8 Парчиња Сад Huggers 2 Големини Сад Носителите На Сад Атмосфера Микробранова Безбедно Сад Huggers Микробранова

DEN 599.76
Залиха

5 инчен, и тоа се вклопува во повеќето плоча големини.Спецификации : Количина : 8 парчиња Материјал : микрофибер-полиестер сунѓерот Боја : како на сликата прикажани големина : како слика се прикажани Пакет Содржина : 8 x сад носители Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.

R

Избор на клиент