.

.

Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, Hapibee 3 Ниво Нерѓосувачки Челик Голема Чинија Drainers за Кујната Countertop Организација Над Мијалник Јадење Багажник, Потоне≤37 Инчи

Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, Hapibee 3 Ниво Нерѓосувачки Челик Голема Чинија Drainers за Кујната Countertop

DEN 1751.52
Залиха

УНИКАТЕН ДИЗАЈН - L во Облик на прачка со триаголник засилување дизајн на база и 4 вшмукување чаши на дното направи јадење рек нема шаване-waggle во текот на countertop.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - сад drainer е направен од нерѓосувачки челик со црна-обложена заврши, анти- ' рѓа, држејќи јадења и прибор со највисок оптоварување на 100lb.Вода drips во мијалникот додека сушење, одржување на countertop исчисти & се исуши.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Доаѓа со детално упатство за инсталација, можете лесно може да се стави на сад рек заедно во минути со завртки без дополнителни алатки.Escurridor де Platos со прилагодлива должина & отстранлив додатоци те прави DIY врз основа на ваша корист.УРЕДНАТА & DRY - Над мијалникот цедилка чува сите dishware или прибор уредната & сува лесно.Топ trastero став secar platos y tazas простор saver-от, не само за големи кујни, но исто така и за мали кујни.ДИМЕНЗИЈА - висината на славина треба да се ≤ 17.5", Полица надвор големина : (24.4"-38.2") W x 10.6"D x 31.5"H, Внатре големина : (22.8"-36.6") W x 10"D x 31.5"H. Доаѓа со детално упатство за инсталација, можете лесно може да се стави на сад рек заедно во минути со завртки без дополнителни алатки.Сад управување со прилагодливи ширина & отстранлив додатоци те прави DIY врз основа на ваша корист.

R

Избор на клиент