.

.

ЗЛАТО ТЕКСТИЛ Крпа Салфетки 18 од 18 Инчи, 12 Пакет Вечера Салфетки, Поли Памук Soft & Еднократно (Бела, 12)

ЗЛАТО ТЕКСТИЛ Крпа Салфетки 18 од 18 Инчи, 12 Пакет Вечера Салфетки, Поли Памук Soft & Еднократно (Бела, 12)

DEN 311.76
Залиха

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Содржи Сет од 12 мека дише удобно Поли-Cotton18" x 18" платно вечера салфетки.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Премиум квалитет на текстил се намали и пораби убаво, може да се мијат повеќе пати Машина перат, нежно циклус, собори сува ниска и железо ако е потребно.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Идеален за било која поставување - секојдневна употреба, семејни вечери, забави, свадби, па дури и на пикник , коктел забави, чај партии, вечера партии, Роденден партии, Проба Вечера, Свадби, Дипломирањето, и повеќе.МНОГУ АБСОРБЕНТА : Направен со најдобрите материјали ,нашите салфетки за коктел забави ќе го впие до случајно spills, да се чува далеку кондензација од пијат чаши.

R

Избор на клиент